B43701B4338M000
MFR.Part #
B43701B4338M000
JLCPCB Part #
C3812895
Package
Bolt,D64.3xL97.7mm
Description
-25℃~+85℃ 28.5mm 3300uF 350V 45mΩ@100Hz 5000hrs@85℃ 64.3mm 9.72A@100Hz 97.7mm ±20% 螺栓,D64.3xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS