B43701A4828M000
MFR.Part #
B43701A4828M000
JLCPCB Part #
C1616827
Package
Bolt
Description
-25℃~+85℃ 18mΩ@100Hz 350V 5000hrs@85℃ 8200uF ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS