B43652C5397M050
MFR.Part #
B43652C5397M050
JLCPCB Part #
C3723990
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.88A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 32mm 35mm 390uF 450V ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS