B43644J6397M060
MFR.Part #
B43644J6397M060
JLCPCB Part #
C3723842
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.96A@100Hz 10mm 310mΩ 35mm 390uF 5000hrs@105℃ 500V 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS