B43644E2337M000
MFR.Part #
B43644E2337M000
JLCPCB Part #
C3724880
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.24A@100Hz 10mm 22mm 250V 32mm 330uF 340mΩ 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS