B43644C9227M000
MFR.Part #
B43644C9227M000
JLCPCB Part #
C3723922
Package
Plugin,D30xL32.2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.12A@100Hz 10mm 220uF 30mm 32.2mm 400V 410mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL32.2mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS