B43644C5277M000
MFR.Part #
B43644C5277M000
JLCPCB Part #
C3721714
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@100Hz 10mm 270uF 32mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ 580mΩ ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS