B43644B9277M060
MFR.Part #
B43644B9277M060
JLCPCB Part #
C3724882
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 1.37A@100Hz 10mm 25mm 270uF 400V 42mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS