B43644B2687M007
MFR.Part #
B43644B2687M007
JLCPCB Part #
C3722570
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.79A@100Hz 10mm 200V 25mm 37mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS