B43643C9277M057
MFR.Part #
B43643C9277M057
JLCPCB Part #
C3722949
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@100Hz 10mm 270uF 27mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS