B43643B0337M057
MFR.Part #
B43643B0337M057
JLCPCB Part #
C3723678
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.42A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 32mm 330uF 420V 570mΩ ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS