B43643A9128M050
MFR.Part #
B43643A9128M050
JLCPCB Part #
C3725318
Package
Plugin,D35xL57.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1200uF 22.5mm 3.1A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 57.5mm ±20% 插件,D35xL57.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS