B43642B9477M000
MFR.Part #
B43642B9477M000
JLCPCB Part #
C3724703
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.03A@100Hz 210mΩ@100Hz 3000hrs@105℃ 30mm 400V 42mm 470uF ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS