B43641B9687M050
MFR.Part #
B43641B9687M050
JLCPCB Part #
C3721261
Package
Plugin,D35xL37.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.97A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 37.5mm 400V 680uF ±20% 插件,D35xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS