B43640E5477M062
MFR.Part #
B43640E5477M062
JLCPCB Part #
C6509196
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 230mΩ@100Hz 30mm 450V 470uF 47mm ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS