B43640E2158M007
MFR.Part #
B43640E2158M007
JLCPCB Part #
C1610418
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 250V 3.12A@100Hz 30mm 85mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS