B43640E2128M000
MFR.Part #
B43640E2128M000
JLCPCB Part #
C3725224
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.68A@100Hz 2000hrs@105℃ 250V 30mm 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS