B43640C9477M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43640C9477M000
JLCPCB Part #
C1650663
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.61A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 360mΩ 400V 470uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS