B43640B9477M000
MFR.Part #
B43640B9477M000
JLCPCB Part #
C1582940
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.78A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220mΩ@100Hz 400V 470uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS