B43640A9827M067
MFR.Part #
B43640A9827M067
JLCPCB Part #
C1611535
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.44A@100Hz 2000hrs@105℃ 210mΩ 35mm 400V 820uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS