B43640A2687M007
MFR.Part #
B43640A2687M007
JLCPCB Part #
C1650512
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.76A@100Hz 10mm 190mΩ 2000hrs@105℃ 200V 22mm 680uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS