B43640A2158M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43640A2158M000
JLCPCB Part #
C1582566
Package
Plugin,D25xL57mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 200V 25mm 3A@100Hz 57mm 65mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS