B43634C9397M000
MFR.Part #
B43634C9397M000
JLCPCB Part #
C1609182
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.22A@100Hz 35mm 390uF 400V 460mΩ 8000hrs@85℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS