B43634B9157M000
MFR.Part #
B43634B9157M000
JLCPCB Part #
C1583428
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.13A@100Hz 10mm 150uF 25mm 27mm 400V 720mΩ@100Hz 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS