B43634B5477M000
MFR.Part #
B43634B5477M000
JLCPCB Part #
C3722972
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.7A@100Hz 35mm 42mm 450V 470uF 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS