B43630C9337M002
MFR.Part #
B43630C9337M002
JLCPCB Part #
C3723909
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.83A@100Hz 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 32mm 330uF 400V 550mΩ ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS