B43630B5477M067
MFR.Part #
B43630B5477M067
JLCPCB Part #
C1611486
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.54A@100Hz 2000hrs@85℃ 35mm 420mΩ 450V 470uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS