B43624B9227M000
MFR.Part #
B43624B9227M000
JLCPCB Part #
C3723383
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 1.57A@100Hz 10mm 220uF 25mm 400V 42mm 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS