B43584E2478M000
MFR.Part #
B43584E2478M000
JLCPCB Part #
C6467424
Description
-25℃~+85℃ 10.1A@100Hz 200V 22.2mm 29mΩ@100Hz 4700uF ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS