B43584A4398M3
MFR.Part #
B43584A4398M3
JLCPCB Part #
C1619925
Description
-25℃~+85℃ 106.7mm 11.6A@100Hz 15000hrs@85℃ 28.5mm 28mΩ@100Hz 350V 3900uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS