B43584A2828M
MFR.Part #
B43584A2828M
JLCPCB Part #
C1617152
Description
-25℃~+85℃ 106.7mm 15000hrs@85℃ 16.4A@100Hz 16mΩ@100Hz 250V 31.7mm 8200uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS