B43564E2828M3
MFR.Part #
B43564E2828M3
JLCPCB Part #
C1616064
Description
-25℃~+85℃ 106.7mm 15.2A@100Hz 15000hrs@85℃ 200V 26mΩ@100Hz 31.7mm 8200uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS