B43564E2159M3
MFR.Part #
B43564E2159M3
JLCPCB Part #
C1617825
Description
-25℃~+85℃ 12mΩ@100Hz 144.2mm 15000hrs@85℃ 15000uF 200V 25.6A@100Hz 31.7mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS