B43564B6128M
MFR.Part #
B43564B6128M
JLCPCB Part #
C1616024
Description
-25℃~+85℃ 106.7mm 106mΩ@100Hz 12000hrs@85℃ 1200uF 22.2mm 500V 6A@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS