B43564A4568M3
MFR.Part #
B43564A4568M3
JLCPCB Part #
C1618173
Description
-25℃~+85℃ 106.7mm 14.2A@100Hz 15000hrs@85℃ 31.7mm 33mΩ@100Hz 350V 5600uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS