B43548B5337M060
MFR.Part #
B43548B5337M060
JLCPCB Part #
C1016581
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.65A@100Hz 240mΩ@100Hz 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 37mm 450V ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS