B43548A6107M060
MFR.Part #
B43548A6107M060
JLCPCB Part #
C1016589
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.02A@100Hz 100uF 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 37mm 500V 690mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS