B43547B9277M002
MFR.Part #
B43547B9277M002
JLCPCB Part #
C1607713
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.69A@100Hz 10mm 260mΩ 270uF 30mm 400V 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS