B43547B9227M007
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43547B9227M007
JLCPCB Part #
C1607960
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.49A@100Hz 10mm 220uF 30mm 310mΩ 400V 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS