B43547B5397M000
MFR.Part #
B43547B5397M000
JLCPCB Part #
C3723367
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.44A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 390uF 450V 47mm ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS