B43547B5337M000
MFR.Part #
B43547B5337M000
JLCPCB Part #
C1619904
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.18A@100Hz 3000hrs@105℃ 330mΩ 330uF 35mm 450V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS