B43547A5157M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43547A5157M000
JLCPCB Part #
C1582023
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 1.12A@100Hz 10mm 150uF 25mm 42mm 450V 500mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS