B43545A9827M000
MFR.Part #
B43545A9827M000
JLCPCB Part #
C1498764
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 110mΩ 2000hrs@105℃ 3.8A@100Hz 35mm 400V 820uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS