B43544F2477M000
MFR.Part #
B43544F2477M000
JLCPCB Part #
C1605650
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.76A@100Hz 10mm 150mΩ@100Hz 250V 27mm 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS