B43544E9567M002
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43544E9567M002
JLCPCB Part #
C3722965
Package
Plugin,D30xL57mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180mΩ 3.28A@100Hz 3000hrs@105℃ 30mm 400V 560uF 57mm ±20% 插件,D30xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS