B43544E7107M002
MFR.Part #
B43544E7107M002
JLCPCB Part #
C3722081
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 37mm 550V 840mA@100Hz ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS