B43544E2687M000
MFR.Part #
B43544E2687M000
JLCPCB Part #
C3721653
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 110mΩ@100Hz 2.07A@100Hz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 42mm 680uF ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS