B43544B6337M000
MFR.Part #
B43544B6337M000
JLCPCB Part #
C3723631
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.96A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 47mm 500V ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS