B43544B6277M087
MFR.Part #
B43544B6277M087
JLCPCB Part #
C1648085
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.71A@100Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 35mm 460mΩ 500V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS