B43544B5337M000
MFR.Part #
B43544B5337M000
JLCPCB Part #
C5556282
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.93A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 300mΩ@100Hz 330uF 35mm 37mm 450V ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS